Mumis pasitiki:

Užpildykite formą ir susisieksime per dvi darbo dienas.
Visi laukai yra privalomi!

Apie mus

Personalo paslaugų įmonė ADVANTUS tai tiltas, greitai sujungiantis darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Kartu mes optimizuojame išlaidas personalo valdymui. Kartu su Jumis aptarę Jūsų įmonės poreikius, parenkame ir pasiūlome atskirą paslaugą arbą kompleksinį sprendimą – personalo paslaugų derinį iš mūsų teikiamų paslaugų sąrašo.

UAB ADVANTUS pavadinimas kyla iš mūsų paslaugų šerdies apibūdinimo anglų kalba: „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams.

ADVANTUS UAB veikla plečiasi ir pardavimų apimtys didėja kiekvienais metais nuo pat įsikūrimo 2005 metais. 2015 metais pardavimų pajamos viršijo 3,5 milijonus Eurų.

Dienraščio „Verslo žinios“ surengtame „Gazelė 2015“ konkurse ADVANTUS UAB yra pripažinta kaip viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Mūsų kompanija pripažįstama verta šio apdovanojimo kiekvienais metais nuo 2011-ųjų. Taip pat ADVANTUS jau 5 metus iš eilės yra įvertinama kaip finansiškai patikimas partneris ir sertifikuojama “Stipriausi Lietuvoje Lyderiai” CreditInfo sertifikatu.

UAB ADVANTUS paslaugos Baltijos šalyse:

  • personalo paieška ir atranka;
  • laikinieji darbuotojai (darbo nuoma);
  • specialistai projektams (atranka iš duomenų bazės ir/ar laikinas įdarbinimas);
  • darbuotojų ir kandidatų testavimas ir vertinimas;
  • darbo užmokesčio fondo optimizavimo paslaugos, darbuotojų išdarbinimo konsultacijos (outplacement);
  • darbuotojų paieška kitose šalyse bendradarbiaujant su ADECCO.

ADVANTUS turi solidžią patirtį atrenkant vidutinės grandies vadovus, vadybininkus ir specialistus (technikus, inžinierius, finansų, prekybos specialistus), o taip pat visų lygių darbininkus (įskaitant aukštos kvalifikacijos ir nekvalifikuotus). Advantus personalo duomenų bazė kasdien plečiasi naujais įrašais, kurią nuolat papildo tiek nuolatinio darbo ieškantys kandidatai, tiek dirbantys Advantus bendrovėje kaip laikinieji darbuotojai, kurių Advantus įdarbina po kelis tūkstančius kasmet. Todėl dažnai kandidatų Advantus duomenų bazėje CV duomenys būna papildyti ir vertingais praktiniais atsiliepimais apie jų darbo kokybę pas mūsų užsakovus.

Istorija:

ADVANTUS komanda buvo suformuota 2005 metais kai Vilniuje buvo įsteigta UAB ADECCO – pasaulinio personalo sprendimų lyderio ADECCO (www.adecco.com) grupės įmonė. Vėliau, 2007 metų pavasarį, ADECCO grupei priėmus sprendimą Baltijos šalių rinkose veiklą plėsti ne per savo įmones, o per vietinį partnerį, buvusi UAB ADECCO komanda tapo UAB ADVANTUS darbuotojais ir tęsia tą pačią veiklą. Savo paslaugas teikiame: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Lietuvoje ADVANTUS biurai veikia: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje

Tikslas:

UAB ADVANTUS tikslas yra ilgalaikis bendradarbiavimas, kurį siekiame užsitarnauti tinkamu įsigilinimu į Jūsų poreikius ir aukšta mūsų paslaugų kokybe. Tikime, kad tarptautinė patirtis, lankstumas, dėmesingas požiūris į prisiimtus įsipareigojimus ir geras Jūsų verslo specifikos supratimas bus tinkamu pagrindu bendradarbiavimui įvairiuose personalo sprendimų projektuose.