Kodėl rinktis ADVANTUS?

ADVANTUS tikslas yra ilgalaikis bendradarbiavimas, kurį siekiame užsitarnauti tinkamu įsigilinimu į Jūsų poreikius ir aukšta mūsų paslaugų kokybe. Tikime, kad tarptautinė patirtis, lankstumas, dėmesingas požiūris į prisiimtus įsipareigojimus ir geras įvairių verslo specifikų supratimas bus tinkamas pagrindas bendradarbiavimui įvairiuose personalo sprendimų projektuose.

Su mumis dirbti paprasta!
Atsiradus darbuotojų poreikiui, Jums pakanka tiesiog pranešti ADVANTUS – kiek, kokiam darbui, kokios specialybės, kokiam laikotarpiui Jums yra reikalingi darbuotojai – ir sutartą dieną ADVANTUS darbuotojai pradės dirbti Jūsų įmonėje.

Mes viskuo pasirūpinsime!
Jūsų – užduotys, mūsų – darbuotojai. ADVANTUS atrenka tinkamus darbuotojus, sudaro darbo sutartis, laiku moka atlyginimus bei visus darbdavio mokesčius, taip pat administruoja visą susijusią dokumentaciją. Advantus jau daugiau nei 10 metų vykdo laikinojo įdarbinimo projektus ir yra sukaupusi didžiulę patirtį personalo paslaugų srityje.

Mums svarbūs darbuotojai!
Mes rūpinamės čia dirbančiais. Mūsų bendradarbiavimo pagrindas – įsipareigojimas, skaidrumas ir pasitikėjimas. Tokie mūsų santykiai tiek su klientais, tiek su darbuotojais – nuolatiniais ir laikinaisiais.

Mes turime Jums reikalingų darbuotojų!
Kiekvieną dieną mūsų įmonėje ADVANTUS UAB dirba apie 500 plataus spektro darbuotojų. Dalis jų vykdo ilgalaikes mūsų klientų darbo užduotis, kita dalis – trumpalaikes. Šie, užbaigę vykdyti sutartas darbo užduotis, gali pradėti darbą Jūsų įmonėje. Tai efektyviausias būdas užpildyti laisvas darbo vietas Jūsų įmonėje. Neradus tinkamo darbuotojo didelėje ADVANTUS duomenų bazėje, mes pasitelkiame labiausiai tinkančius paieškos metodus ir surandame reikiamą skaičių naujų darbuotojų.

Išbandyk ir įsidarbink!
Jūsų įmonei patikusį ADVANTUS laikinąjį darbuotoją, jūs galite įdarbinti savo įmonėje. Tai greičiausias ir patikimiausias atrankos būdas!

Mes įsipareigoję kokybei!
Jei darbuotojo kvalifikacija, atsakingumas, motyvacija arba požiūris į darbą neatitinka Užsakovo poreikių, ADVANTUS pakeis netinkamą darbuotoją kitu. Advantus taip pat atsiųs kitą darbuotoją vietoj susirgusio darbuotojo.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku