Mūsų partneriai:


Adecco partneris Baltijos šalyse

Esame pasaulinio personalo sprendimų lyderio Adecco partneriai Baltijos šalyse. Pagrindinė Adecco grupės įmonė yra Šveicarijoje registruota Adecco SA, kuri yra tarp 500 didžiausių pasaulio įmonių pagal „Forbes“ sąrašą. Daugybė darbuotojų, dirbančių 7000 Adecco biurų, veikiančių 60-yje pasaulio šalių, šimtams tūkstančių klientų suteikia galimybę susirasti reikiamų laikinųjų ir nuolatinių darbuotojų, o milijonui žmonių – galimybę planuoti savo karjerą ir surasti geresnį darbą.

www.adecco.com

Profiles International partneris

Esame Profiles International partneris. Ši kompanija yra savo srities lyderė, kurianti verslo aplinkai pritaikytus darbuotojų vertinimo metodus. Kompanija siūlo platų spektrą šiuolaikinių vertinimo metodikų, padedančių darbdaviams efektyviai valdyti žmogiškuosius išteklius nuo atrankos ir įdarbinimo iki ugdymo ir karjeros planavimo. Ypač naudinga yra vertinimo metodika, paremta vertinamo žmogaus mąstymo gebėjimų, asmenybės bruožų, jo interesų, veiklos stiliaus, vadovavimo gebėjimų analize ir jų atitikimo palyginimu su konkrečiam darbui keliamais reikalavimais. Tai priemonė, padedanti sukurti stipresnę, efektyvesnę organizaciją, nes šios metodikos pagrindinis principas – tinkami žmonės tinkamam darbui.

www.profilesinternational.com

Lee Hecht Harrison partneris

Advantus yra Lee Hecht Harrison (www.LHH.com) partneris Baltijos šalyse ir vykdo išdarbinimo (“outplacement”), tai yra, darbuotojų, ne savo noru keičiančių karjerą, konsultavimą pagal Lee Hecht Harrison metodikas. Tai programos ir individualios konsultacijos, skirtos specialistams ir vadovams, atleidžiamiems iš darbo. Pagrindinė šios veiklos paskirtis - vystyti dalyvių gebėjimą pasirinkti tinkamiausią savo karjeros kryptį ir/arba susirasti tinkamą sau darbą. Taip pat padedame darbuotojams, savo noru keičiantiems darbovietę, pasiekti savo karjeros tikslų.

www.lhh.com
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku