Kandidato sutikimas

Suvokdami ypatingą svarbą, tenkančią Jūsų asmens duomenų apsaugai, rinksime ir tvarkysime tik tuos Jūsų duomenis, kurie reikalingi vykdant mūsų veiklą. Asmens duomenis mes tvarkysime teisėtai, skaidriai ir sąžiningai, iš anksto nustatytais tikslais ir tik tokia apimtimi, kuri reikalinga tikslams pasiekti. Tvarkydami asmens duomenis, sieksime, kad jie būtų tikslūs, saugūs, konfidencialūs, tinkamai laikomi ir saugomi. Mes garantuojame, kad Jūsų asmens duomenys nebus perduodami kitiems asmenims be teisėto pagrindo.

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes laikysimės Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

Kokiu tikslu mes tvarkysime Jūsų asmens duomenis?

Mes tvarkysime Jūsų asmens duomenis siekdami įvertinti, ar Jūsų išsilavinimas, kvalifikacija, patirtis, įgūdžiai, asmeninės ir kitos savybės atitinka darbdavio reikalavimus, t.y., ar Jūs tinkate UAB „Advantus“ klientų - laikinojo darbo naudotojų ir/arba nuolatinių darbuotojų ieškančių įmonių - siūlomam darbui, ir pristatyti Jus savo klientams - darbdaviams.

Kokius asmens duomenis mes tvarkysime?

Siekdami aukščiau įvardintų tikslų, mes galime tvarkyti šiuos duomenis: Jūsų vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, išsilavinimą, turimą kvalifikaciją ir įgūdžius, patirtį, profesiją, dabar užimamas ir anksčiau užimtas pareigas, asmenines bei kitas savybes, el. pašto adresą, telefono numerį, Jūsų bendravimo su mumis ir darbdaviu informaciją, Jūsų vertinimo rezultatus, Jūsų atvaizdą (nuotrauką). Garso ir vaizdo įrašai gali būti tvarkomi tik gavus papildomą Jūsų sutikimą.

Iš kur mes rinksime Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis mes gausime iš skirtingų šaltinių. Dažniausiai – iš Jūsų paties (-čios), kai Jūs mums pateiksite savo gyvenimo aprašymą (CV), dalyvausite pokalbiuose su mumis ir/ar Klientu ar, bendraudami telefonu, el. paštu ar kitomis priemonėmis, atsakinėsite į klausimus.

Jūsų duomenis mes taip pat gausime iš trečiųjų asmenų, pvz. Jūsų buvusių ar esamų kolegų, darbdavių ar Jus rekomenduojančių asmenų. Šiais būdais informaciją ir duomenis apie Jus mes rinksime tik Jus iš anksto apie tai informavę.

Jūsų duomenis mes rinksime ir iš kitų šaltinių, pvz., interneto svetainių, socialinių tinklų, visuomenės informavimo priemonių, duomenų registrų.

Visais būdais gautus duomenis mes galėsime apjungti siekdami turėti išsamią ir teisingą informaciją apie Jus.

Kam mes perduosime Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis mes perduosime mūsų klientams – laikinojo darbo naudotojams ir/arba tiesioginiams darbdaviams. Kartu su mumis jie bus Jūsų asmens duomenų valdytojai. Klientams mes neperduosime daugiau Jūsų asmens duomenų nei tvarkysime šio sutikimo pagrindu. Su klientais mes esame sudarę sutartis, kuriomis abi šalys įsipareigoja saugoti Jūsų asmens duomenis.

Be to, Jūsų asmens duomenis mes galėsime perduoti kitiems asmenis, kurie mums teikia paslaugas, reikalingas mūsų veiklai vykdyti, pvz. techninių paslaugų ir debesų kompiuterijos paslaugų teikėjams.

Kiek laiko mes tvarkysime Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis mes tvarkysime ne ilgiau nei 5 metus nuo šio sutikimo gavimo dienos. Jei Jūs bet kuriuo metu pareikšite pageidavimą, jog mes nustotume tvarkyti Jūsų asmens duomenis, mes tai padarysime. Visgi archyvavimo ir sutarties su savo klientu vykdymo tikslais mes galime saugoti Jūsų duomenis iki 10 metų nuo šio sutikimo gavimo dienos.

Ar mes naudosime Jūsų asmens duomenis tiesioginei rinkodarai?

Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu mes naudosime tik Jums papildomai su tuo sutikus. Duomenis naudosime tam, kad pateiktume Jums pasiūlymus ir informaciją apie mūsų, su mumis susijusių asmenų ir partnerių prekes ir (ar) paslaugas, kurie, mūsų nuomone, galėtų būti Jums naudingi.

Šiuo tikslu mes tvarkysime šiuos Jūsų asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, lytį, amžių, Jūsų išsilavinimą, patirtį, profesiją, dabartines ir anksčiau užimtas pareigas.

Duotą sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais Jūs bet kada galite atšaukti susisiekdami su mumis el. paštu: dap@advantus.lt.

Kaip su mumis susisiekti?

Visais Jūsų asmens duomenų tvarkymo klausimais galite kreiptis el. paštu: dap@advantus.lt.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku