Informacija darbuotojams:

Laikinasis darbas Nuolatinis darbas Dažniausiai užduodami klausimai

  Sutinku       Nesutinku

  Sutinku       Nesutinku

Užpildykite formą ir susisieksime per dvi darbo dienas.
Visi laukai yra privalomi!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pasiekti ADVANTUS viešuoju transportu?

Spauskite čia:  VilniusKaunasKlaipėdaPanevėžys

ir įveskite išvykimo stotelę, atvykimo vieta – jau nustatyta.

Ar, norint atvykti į darbo pokalbį, reikia užsiregistruoti iš anksto?

Neprivaloma, tačiau siūlome užsiregistruoti, kad pokalbis įvyktų sutartu laiku ir nereikėtų laukti.

Kiek reikės mokėti Jūsų įmonei už įdarbinimą?

Už įdarbinimą UAB Advantus mokėti nereikės nieko. Mūsų kompanijos verslo modelis remiasi skaidrumu ir abipusiu pasitikėjimu. Mes neturime jokių paslėptų įkainių ir visos mūsų paslaugos norintiems dirbti yra NEMOKAMOS!

Ar darbas legalus?

Advantus vadovaujasi skaidraus verslo politika, todėl visi siūlomi darbai yra legalūs ir darbuotojams suteikiamos visos socialinės garantijos.

Ar turite darbo paiūlymų, derinamų su studijomis, kitu darbu ar kita veikla?

Taip, mes turime įvairių trumpalaikių darbo pasiūlymų (vakarais, savaitgaliais, darbas kelioms dienoms ar savaitėms ir pan.) Jei dirbate kitame darbe pilnu etatu, pas mus galite padirbėti dar pusę (ne daugiau kaip 12 val. per dieną) etato.

Jei laikinai įsidarbinsiu Advantus, ar prarasiu bedarbio statusą ir pašalpą iš darbo biržos?

Su darbuotoju sudaroma terminuoto darbo sutartis, todėl darbo biržoje bedarbio statusos neprarandate. Už laikotarpį, kol dirbate pagal tokią sutartį, bedarbio pašalpa iš darbo biržos nėra mokama, nutraukus terminuotą sutartį, pašalpos mokėjimas tęsiamas.Apie sutarties su Advantus sudarymą ir nutraukimą, būtina informuoti Lietuvos darbo biržą. Jeigu žinote darbo biržoje Jus konsultuojančio asmens vardą ir pavardę, informuoti apie sutarties sudarymą/nutraukimą galime ir mes.

Jei turite kitų klausimų, susisiekite  Kontaktai

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku