Verslo paslaugos:

Laikinieji darbuotojai Personalo paieška ir atranka Testavimas ir vertinimas "Outplacement" konsultacijos Kitos paslaugos

  Sutinku       Nesutinku

Užpildykite formą ir susisieksime per dvi darbo dienas.
Visi laukai yra privalomi!

Darbdaviams

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė.
Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams.

Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Įgyvendinti šiai misijai yra daug būdų. Kartu aptarę Jūsų įmonės poreikius, parenkame ir teikiame atskirą paslaugą arbą kompleksinį sprendimą – personalo paslaugų derinį iš mūsų teikiamų paslaugų sąrašo. Taip kartu mes optimizuojame išlaidas Jūsų personalo valdymui.

ADVANTUS veikla plečiasi ir pardavimų apimtys didėja kiekvienais metais nuo pat įsikūrimo 2007 metais. 2016 metais Advantus UAB pardavimų pajamos Lietuvoje viršijo 3,8 milijono eurų. Šiuo metu Lietuvoje veikia 4 ADVANTUS padaliniai didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

ADVANTUS teikiamos paslaugos Baltijos Šalyse yra šios:

  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Darbuotojų paieška ir atranka;
  • Specialistai projektams (atranka iš duomenų bazės ir/ar laikinas įdarbinimas);
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Išdarbinimo konsultacijos (“Outplacement” arba darbuotojų, ne savo noru keičiančių karjerą konsultavimas);
  • Karjeros pasikeitimo konsultacijos;
  • Darbuotojų paieška kitose šalyse: Baltijos šalyse tai vykdo Advantus Grupės įmonės, o tolimesnėse šalyse paiešką atliekame bendradarbiaujant su ADECCO (adecco.com)

ADVANTUS turi solidžią patirtį atrenkant aukštos bei vidutinės grandies vadovus, vadybininkus ir specialistus (technikus, inžinierius, finansų, prekybos specialistus), o taip pat visų lygių darbininkus (įskaitant aukštos kvalifikacijos ir nekvalifikuotus).

Advantus personalo duomenų bazė kasdien plečiasi, naujais įrašais ją nuolat papildo tiek ilgalaikio darbo ieškantys kandidatai, tiek dirbantys Advantus bendrovėje kaip laikinieji darbuotojai, kurių Advantus įdarbina Lietuvoje po kelis tūkstančius kasmet. Todėl Advantus duomenų bazėje kandidatų CV duomenys būna papildyti ir vertingais praktiniais atsiliepimais apie jų darbo kokybę pas mūsų užsakovus.

Mielai pateiksime daugiau informacijos Jus dominančiu klausimu, arba atvyksime į  susitikimą.  Susisiekite

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku