Verslo paslaugos:

Laikinieji darbuotojai Personalo paieška ir atranka Testavimas ir vertinimas "Outplacement" konsultacijos Kitos paslaugos

  Sutinku       Nesutinku

Užpildykite formą ir susisieksime per dvi darbo dienas.
Visi laukai yra privalomi!

Kitos paslaugos

Darbuotojų paieška kitose šalyse

Jei reikiamų specialistų nėra Lietuvoje ar dėl kitų priežasčių Jūsų įmonei Lietuvoje reikalinga darbo jėga iš užsienio, mes padedame ją surasti bendradarbiaudami su savo tarptautiniu partneriu, pasaulyje pirmaujančia personalo sprendimų kompanija – ADECCO, veiklą vystančioje 60-yje pasaulio šalių.

O jei Jūsų įmonei reikia darbuotojų kitoje šalyje – galime juos atrinkti ir/arba įdarbinti toje šalyje pagal toje šalyje galiojančią tvarką ir įstatymus. Baltijos šalyse tai vykdo Advantus Grupės įmonės, o tolimesnėse šalyse šias paslaugas atliekame bendradarbiaujant su ADECCO

Specialistai projektams

Specialistų nuoma – tai aukštesnės kvalifikacijos darbuotojų / specialistų įdarbinimas laikinam periodui. Šis įdarbinimo metodas yra ypač patrauklus jei:

  • Išbandote naują pareigybę;
  • Norite ilgesnio bandomojo laikotarpio;
  • Reikia pakeisti darbuotoją išeinantį motinystės/tėvystės arba kasmetinių atostogų;
  • Vykdote projektinius/terminuotus darbus;
  • Darbuotojai konkrečioje pozicijoje dažnai keičiasi.

 

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku