Verslo paslaugos:

Laikinieji darbuotojai Personalo paieška ir atranka Testavimas ir vertinimas "Outplacement" konsultacijos Kitos paslaugos

  Sutinku       Nesutinku

Užpildykite formą ir susisieksime per dvi darbo dienas.
Visi laukai yra privalomi!

Laikinieji darbuotojai

Laikinojo įdarbinimo (darbo nuomos) paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, taip pat Rygoje ir Taline, o prireikus ir kitose vietovėse.

Laikinasis įdarbinimas (Personalo darbo nuoma) – tai lanksti darbo forma, kai Advantus darbuotojai vykdo Užsakovo darbo užduotis Užsakovo nurodytoje darbo vietoje ir Užsakovo vadovaujami. Laikinojo įdarbinimo (darbo nuomos) trukmė būna nuo kelių dienų iki kelių metų. Darbuotojai parenkami iš esamos Advantus darbuotojų duomenų bazės pagal Užsakovo reikalavimus. Esant poreikiui, skelbiame papildomų darbuotojų paiešką ir atliekame atranką, tačiau pirmenybę teikiame šiuo metu pas mus dirbantiems, jau praktikoje patikrintiems darbuotojams.

Padidėjus darbo kiekiui Jūsų įmonėje, Jums pakanka tiesiog pranešti ADVANTUS – kiek, kokios specialybės, kokiam darbui, trumpam ar ilgam laikotarpiui Jums yra reikalingi darbuotojai – ir sutartą dieną ADVANTUS darbuotojai pradės dirbti Jūsų įmonėje.

Jei darbuotojo kvalifikacija, atsakingumas, motyvacija arba požiūris į darbą neatitinka Užsakovo reikalavimų, Advantus pakeis netinkamą darbuotoją kitu. Advantus taip pat atsiųs kitą darbuotoją vietoj susirgusio darbuotojo.

Laikinasis įdarbinimas (darbo nuoma) yra parankus tokiais atvejais, kai:

  • kinta darbo apimtys, pavyzdžiui, sezoniniai darbo krūvio svyravimai;
  • darbuotojų prireikia periodiškai, atsiranda skubių, nenumatytų užsakymų ir nepakanka laiko išplėsti savo komandą;
  • jei konkrečiam padaliniui nustatytas etatų skaičius („headcount“) riboja naujų darbuotojų priėmimą;
  • reikalingi specialistai ribotos trukmės arba konkretiems projektams įgyvendinti;
  • reikia pakeisti Jūsų bendrovės darbuotojus, išleidžiamus eilinių apmokamų atostogų, mokslo, motinystės arba vaiko priežiūros atostogų;
  • reikalingas ilgesnis nei 3 mėnesių bandomasis laikotarpis („try and hire“);

Mielai pateiksime daugiau informacijos Jus dominančiu klausimu, arba atvyksime į susitikimą!  Kontaktai

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku