Verslo paslaugos:

Laikinieji darbuotojai Personalo paieška ir atranka Testavimas ir vertinimas "Outplacement" konsultacijos Kitos paslaugos

  Sutinku       Nesutinku

Užpildykite formą ir susisieksime per dvi darbo dienas.
Visi laukai yra privalomi!

Personalo paieška ir atranka

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė.
Advantus įmonių grupės įmonės vykdo darbuotojų paieškos ir atrankos projektus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

ADVANTUS turi solidžią patirtį atrenkant vadovus, vadybininkus ir specialistus (technikus, inžinierius, finansų, prekybos specialistus), o taip pat visų lygių darbininkus (įskaitant aukštos kvalifikacijos ir nekvalifikuotus).

Advantus personalo duomenų bazė kasdien plečiasi naujais įrašais, kurią nuolat papildo tiek nuolatinio darbo ieškantys kandidatai, tiek dirbantys Advantus bendrovėje kaip laikinieji darbuotojai, kurių Advantus UAB įdarbina Lietuvoje po kelis tūkstančius kasmet. Todėl dažnai kandidatų Advantus duomenų bazėje CV duomenys būna papildyti ir vertingais praktiniais atsiliepimais apie jų darbo kokybę pas mūsų užsakovus.

Advantus darbuotojų atrankos paslauga apima:

  • Darbo skelbimų paruošimas ir suderintų darbo skelbimų skelbimas internete (be papildomo, nei sutarta atrankos kaina, mokesčio).
  • Kandidatų paieška Advantus duomenų bazėje ir kitose (CV-Online, CVBankas).
  • Gaunamų CV registravimas ir peržiūra – įgūdžių ir patirties įvertinimas.
  • Pokalbiai telefonu su kandidatais: informacijos teikimas apie siūlomą darbą ir informacijos apie kandidatus patikslinimas.
  • Jei tai yra numatyta konkrečioje atrankos projekto sutartyje, Advantus vykdo tiesioginę paiešką, (“headhunting”) .
  • Advantus atlieka išsamius interviu su kandidatais ir pateikia kandidatų, atitinkančių keliamus reikalavimus, sąrašą Klientui.
  • Dominančių kandidatų gebėjimų ir asmenybės bruožų vertinimas (už papildomą mokestį, kaip numatyta sutartyje). Vertinimo metodika yra paremta vertinamo žmogaus mąstymo gebėjimų, asmenybės bruožų, jo interesų, veiklos stiliaus, vadovaimo gebėjimų analize ir jų atitikimo palyginimu su konkrečiam darbui keliamais reikalavimais.
  • Atrinktų kandidatų rekomendacijų patikrinimas.
  • Advantus suteikia Kokybės garantiją atliktai atrankos paslaugai (plačiau sutartyje).

Mielai pateiksime daugiau informacijos Jus dominančiu klausimu, arba atvyksime į susitikimą!  Kontaktai

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku