Verslo paslaugos:

Laikinieji darbuotojai Personalo paieška ir atranka Testavimas ir vertinimas "Outplacement" konsultacijos Kitos paslaugos

  Sutinku       Nesutinku

Užpildykite formą ir susisieksime per dvi darbo dienas.
Visi laukai yra privalomi!

Testavimas ir vertinimas

Advantus siūlo pasaulyje pripažintus testavimo ir vertinimo produktus, kurie padeda ne tik pasirinkti geriausią potencialų kandidatą, bet taip pat įvertinti darbuotojų motyvaciją, tinkamumą pozicijai ir darbui, vadovui gauti grįžtamąjį ryšį iš pavaldinių.

Kandidatų vertinimui Advantus rekomenduoja „visos asmenybės” įvertinimo įrankį, kuris turi daug pritaikymo galimybių. Šis testas matuoja su darbu susijusias universalias savybes – mąstymo gebėjimus, asmenybės bruožus ir interesų sritį. Šis vertinimas gali būti naudojamas atrankose, karjeros planavimui, savęs tobulinimui ir darbuotojų ugdymui. Tai yra įvairiapusis personalo valdymo įrankis, padedantis sudaryti “Pareigybių profilius” kiekvienai pareigų grupei. Šie profiliai padeda palyginti, kiek individualios darbuotojo savybės atitinka konkrečiai pareigybei keliamus reikalavimus. Tyrimai, publikuoti “Harvard Business Review” teigia, kad atitikimas Pareigybės profiliui padeda geriau prognozuoti, ar žmogui seksis darbe, nei tokie visuotinai priimti kriterijai kaip amžius ar išsilavinimas.

Kai darbuotojai atitinka pareigybei keliamus reikalavimus, padidėja produktyvumas ir pasitenkinimas darbu, mažėja pravaikštų, konfliktų ir įtampos darbo vietoje.

Mielai pateiksime daugiau informacijos Jus dominančiu klausimu, arba atvyksime į susitikimą!  Kontaktai

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku