Norintiems dirbti

Advantus siūlo darbą norintiems dirbti Lietuvoje bei užsienyje

Laikinasis darbas

Įmonės, turinčios sezoninių ar trumpalaikių darbų, į pagalbą pasitelkia Advantus

Trumpalaikių darbo vietų atsiradimą lemią įvairios priežastys – neplanuoti gamybos užsakymų padidėjimai, sezoninių darbų apkrova, apribotas etatų skaičius, trumpalaikiai projektai bei tiesiog šiuolaikinis patogesnis darbo organizavimas.

Dirbant laikinojo darbo forma, Jūsų tiesioginis darbdavys yra Advantus, tačiau darbus atliekate mūsų kliento darbo vietoje. Jei įmonėje darbas pasibaigs, stengsimės Jums pateikti kitus, Jūsų poreikius atitinkančius darbo pasiūlymus.

Registruokite savo anketą Registruokite anketą
Kandidato registracija

Kandidato registracija

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime!

Nuolatinis darbas

Dalyvaukite Advantus atliekamose atrankose ilgalaikėms darbo pozicijoms

Advantus yra personalo paslaugų verslui įmonė atliekanti atrankas ilgalaikėms įmonių darbo pozicijoms. Užpildykite anketą ir su Jumis susieksime atsiradus Jūsų profilį atitinkančiam darbo pasiūlymui.

Registruokite savo anketą Registruokite anketą

Dažniausiai užduodami klausimai

Spauskite čia: VilniusKaunasKlaipėdaPanevėžys

ir įveskite išvykimo stotelę, atvykimo vieta – jau nustatyta.

Neprivaloma, tačiau siūlome užsiregistruoti, kad pokalbis įvyktų sutartu laiku ir nereikėtų laukti.

Už įdarbinimą UAB Advantus mokėti nereikės nieko. Mūsų kompanijos verslo modelis remiasi skaidrumu ir abipusiu pasitikėjimu. Mes neturime jokių paslėptų įkainių ir visos mūsų paslaugos norintiems dirbti yra NEMOKAMOS!

Advantus vadovaujasi skaidraus verslo politika, todėl visi siūlomi darbai yra legalūs ir darbuotojams suteikiamos visos socialinės garantijos.

Taip, mes turime įvairių trumpalaikių darbo pasiūlymų (vakarais, savaitgaliais, darbas kelioms dienoms ar savaitėms ir pan.) Jei dirbate kitame darbe pilnu etatu, pas mus galite padirbėti dar pusę (ne daugiau kaip 12 val. per dieną) etato.

Su darbuotoju sudaroma terminuoto darbo sutartis, todėl Užimtumo tarnyboje bedarbio statuso neprarandate. Už laikotarpį, kol dirbate pagal tokią sutartį, bedarbio pašalpa iš Užimtumo tarnybos nėra mokama, nutraukus terminuotą sutartį, pašalpos mokėjimas tęsiamas. Apie sutarties su Advantus sudarymą ir nutraukimą, būtina informuoti Užimtumo tarnybą. Jeigu žinote Užimtumo tarnyboje Jus konsultuojančio asmens vardą ir pavardę, informuoti apie sutarties sudarymą / nutraukimą galime ir mes.

Kandidato registracija

Kandidato registracija

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime!

Siųsti anketą
Gaukite pasiūlymą

Gaukite pasiūlymą

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime!

Jei norite, kad mes pasiūlytume rinką atitinkantį darbo užmokestį, palikite tuščią

Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.