Informacija darbuotojams:

Laikinasis darbas Nuolatinis darbas Dažniausiai užduodami klausimai

  Sutinku       Nesutinku

  Sutinku       Nesutinku

Užpildykite formą ir susisieksime per dvi darbo dienas, jei turėsime Jūsų pageidavimus atitinkantį darbo pasiūlymą.
Visi laukai yra privalomi!

Norintiems dirbti

ADVANTUS siūlo darbą norintiems dirbti Lietuvoje.

Turime įvairių darbo pasiūlymų, dalis jų yra skelbiama mūsų darbo sklebimų skiltyje, dalis dar ne. Tiek norintiems dirbti nuolatinį darbą, tiek ir laikinai arba trumpalaikį darbą.

Jei vistik ieškote darbo užsienyje, galime pasiūlyti darbą Olandijoje ir Norvegijoje, tačiau prieš tai peržiūrėkite ar tikrai nėrasite Jus dominančio darbo skelbimo savo mieste:

Peržiūrėkite mūsų  darbo skelbimus!

Siūlome laikinas ir nuolatines darbo pozicijas.

ADVANTUS skiriasi nuo kitų darbo rinkoje veikiančių įmonių – mes didelį dėmesį skiriame savo darbuotojams. Atsižvelgdami į Jūsų norus dėl darbo vietovės ir darbo pobūdžio/specifikos, stengiamės parinkti jums tinkamą darbą ir užtikrinti geras darbo sąlygas, rūpinamės darbo priemonių suteikimu bei tinkamu instruktavimu.

Dirbdami su Advantus būsite ramūs, jog gaunate visas Jums priklausančias socialines garantijas – atlyginimas bus pervedamas laiku, o darbas bus legalus ir saugus.

Svarbu priminti, jog darbuotojui įdarbinimas – nieko nekainuoja!

Jei neradote dabar galiojančio tinkamo darbo skelbimo, atsiųskite savo CV adresu atranka@advantus.lt – tiems, kas turi specialybę ir patirtį, tiek ir tiems, kurie dar mokosi; tiems, kas nori dirbti pilną darbo laiką ir tiems, kas nori dirbti tik dalį dienos ar savaitės;

Susisiekite su mumis, o mes Jums pasiūlysime tinkamiausią darbą. Kreipkitės:

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku