Apie mus

Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

Apie Advantus

Advantus yra personalo paslaugų verslui įmonė

Grupės pavadinimas Advantus yra kilęs iš anglų kalbos žodžio „Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams.

Kartu aptarę Jūsų įmonės poreikius, parenkame ir teikiame atskirą paslaugą arbą kompleksinį sprendimą – personalo paslaugų derinį iš mūsų teikiamų paslaugų sąrašo. Taip kartu mes optimizuojame išlaidas Jūsų personalo valdymui.

Advantus veikla plečiasi ir pardavimų apimtys didėja kiekvienais metais nuo pat įsikūrimo 2007 metais. Šiuo metu Lietuvoje veikia 5 Advantus padaliniai Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Visagine, bet personalo paslaugas teikiame ir nuo padalinių nutolusiuose Lietuvos vietose.

2022 m. internetinis portalas Rekvizitai.lt, UAB Advantus skyrė TOP ĮMONĖS 2022 rekomendacijos ženklą, kaip perspektyviai ir ekonomiškai stabilią įmonei, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo.

Gaukite pasiūlymą

Gaukite pasiūlymą

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime!

Jei norite, kad mes pasiūlytume rinką atitinkantį darbo užmokestį, palikite tuščią

Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones

Mūsų istorija

Pasaulinio personalo sprendimų lyderio ADECCO grupės partneris Baltijos šalyse

Advantus komanda buvo suformuota 2005 metais kai Vilniuje buvo įsteigta UAB ADECCO – pasaulinio personalo sprendimų lyderio ADECCO (www.adecco.com) grupės įmonė.

Vėliau, 2007 metų pavasarį, ADECCO grupei priėmus sprendimą Baltijos šalių rinkose veiklą plėsti ne per savo įmones, o per vietinį partnerį, buvusi UAB ADECCO komanda tapo UAB Advantus darbuotojais ir tęsia tą pačią veiklą.

Mumis pasitiki:

Kliento logotipas
Kliento logotipas
Kliento logotipas
Kliento logotipas
Kliento logotipas
Kliento logotipas
Kliento logotipas
Kliento logotipas
Kliento logotipas

Kodėl rinktis Advantus?

Advantus tikslas yra ilgalaikis bendradarbiavimas, kurį siekiame užsitarnauti tinkamu įsigilinimu į Jūsų poreikius ir aukšta mūsų paslaugų kokybe. Tikime, kad tarptautinė patirtis, lankstumas, dėmesingas požiūris į prisiimtus įsipareigojimus ir geras įvairių verslo specifikų supratimas bus tinkamas pagrindas bendradarbiavimui įvairiuose personalo sprendimų projektuose.

Atsiradus darbuotojų poreikiui, Jums pakanka tiesiog pranešti Advantus – kiek, kokiam darbui, kokios specialybės, kokiam laikotarpiui Jums yra reikalingi darbuotojai – ir sutartą dieną Advantus darbuotojai pradės dirbti Jūsų įmonėje.

Jūsų – užduotys, mūsų – darbuotojai. Advantus atrenka tinkamus darbuotojus, sudaro darbo sutartis, laiku moka atlyginimus bei visus darbdavio mokesčius, taip pat administruoja visą susijusią dokumentaciją. Advantus jau daugiau nei 10 metų vykdo laikinojo įdarbinimo projektus ir yra sukaupusi didžiulę patirtį personalo paslaugų srityje.

Mes rūpinamės čia dirbančiais. Mūsų bendradarbiavimo pagrindas – įsipareigojimas, skaidrumas ir pasitikėjimas. Tokie mūsų santykiai tiek su klientais, tiek su darbuotojais – nuolatiniais ir laikinaisiais.

Kiekvieną dieną mūsų įmonėje Advantus UAB dirba apie 500 plataus spektro darbuotojų. Dalis jų vykdo ilgalaikes mūsų klientų darbo užduotis, kita dalis – trumpalaikes. Šie, užbaigę vykdyti sutartas darbo užduotis, gali pradėti darbą Jūsų įmonėje. Tai efektyviausias būdas užpildyti laisvas darbo vietas Jūsų įmonėje. Neradus tinkamo darbuotojo didelėje Advantus duomenų bazėje, mes pasitelkiame labiausiai tinkančius paieškos metodus ir surandame reikiamą skaičių naujų darbuotojų.

Jūsų įmonei patikusį Advantus laikinąjį darbuotoją, jūs galite įdarbinti savo įmonėje. Tai greičiausias ir patikimiausias atrankos būdas!

Jei darbuotojo kvalifikacija, atsakingumas, motyvacija arba požiūris į darbą neatitinka Užsakovo poreikių, Advantus pakeis netinkamą darbuotoją kitu. Advantus taip pat atsiųs kitą darbuotoją vietoj susirgusio darbuotojo.

Mūsų partneriai

Adecco partneris Baltijos šalyse

Esame pasaulinio personalo sprendimų lyderio Adecco partneriai Baltijos šalyse. Pagrindinė Adecco grupės įmonė yra Šveicarijoje registruota Adecco SA, kuri yra tarp 500 didžiausių pasaulio įmonių pagal „Forbes“ sąrašą. Daugybė darbuotojų, dirbančių 7000 Adecco biurų, veikiančių 60-yje pasaulio šalių, šimtams tūkstančių klientų suteikia galimybę susirasti reikiamų laikinųjų ir nuolatinių darbuotojų, o milijonui žmonių – galimybę planuoti savo karjerą ir surasti geresnį darbą.

www.adecco.com

PXT Select partneris

Esame PXT Select partneris. Ši kompanija yra savo srities lyderė, kurianti verslo aplinkai pritaikytus darbuotojų vertinimo metodus. Kompanija siūlo platų spektrą šiuolaikinių vertinimo metodikų, padedančių darbdaviams efektyviai valdyti žmogiškuosius išteklius nuo atrankos ir įdarbinimo iki ugdymo ir karjeros planavimo. Ypač naudinga yra vertinimo metodika, paremta vertinamo žmogaus mąstymo gebėjimų, asmenybės bruožų, jo interesų, veiklos stiliaus, vadovavimo gebėjimų analize ir jų atitikimo palyginimu su konkrečiam darbui keliamais reikalavimais.

www.pxtselect.com

Lee Hecht Harrison partneris

Advantus yra Lee Hecht Harrison partneris Baltijos šalyse ir vykdo išdarbinimo (“outplacement”), tai yra, darbuotojų, ne savo noru keičiančių karjerą, konsultavimą pagal Lee Hecht Harrison metodikas. Tai programos ir individualios konsultacijos, skirtos specialistams ir vadovams, atleidžiamiems iš darbo. Pagrindinė šios veiklos paskirtis - vystyti dalyvių gebėjimą pasirinkti tinkamiausią savo karjeros kryptį ir / arba susirasti tinkamą sau darbą.

www.lhh.com
Kandidato registracija

Kandidato registracija

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime!

Siųsti anketą
Gaukite pasiūlymą

Gaukite pasiūlymą

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime!

Jei norite, kad mes pasiūlytume rinką atitinkantį darbo užmokestį, palikite tuščią

Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.