Mumis pasitiki:

  Sutinku       Nesutinku

Užpildykite formą ir susisieksime per dvi darbo dienas.
Visi laukai yra privalomi!

Apie mus

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė.
Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams.

Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Įgyvendinti šiai misijai yra daug būdų. Kartu aptarę Jūsų įmonės poreikius, parenkame ir teikiame atskirą paslaugą arbą kompleksinį sprendimą – personalo paslaugų derinį iš mūsų teikiamų paslaugų sąrašo. Taip kartu mes optimizuojame išlaidas Jūsų personalo valdymui.

ADVANTUS veikla plečiasi ir pardavimų apimtys didėja kiekvienais metais nuo pat įsikūrimo 2007 metais. 2016 metais Advantus UAB pardavimų pajamos Lietuvoje viršijo 3,8 milijono eurų. Šiuo metu Lietuvoje veikia 4 ADVANTUS padaliniai didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Dienraščio „Verslo žinios“ surengtame „Gazelė 2016“ konkurse ADVANTUS UAB yra pripažinta kaip viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Mūsų kompanija pripažįstama verta šio apdovanojimo kiekvienais metais nuo 2011-ųjų.

Taip pat ADVANTUS jau 6 metus iš eilės yra įvertinama kaip finansiškai patikimas partneris ir sertifikuojama “Stipriausi Lietuvoje Lyderiai” CreditInfo sertifikatu.

ADVANTUS teikiamos paslaugos Baltijos Šalyse yra šios:

  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Darbuotojų paieška ir atranka;
  • Specialistai projektams (atranka iš duomenų bazės ir/ar laikinas įdarbinimas);
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Išdarbinimo konsultacijos (“Outplacement” arba darbuotojų, ne savo noru keičiančių karjerą konsultavimas);
  • Karjeros pasikeitimo konsultacijos;
  • Darbuotojų paieška kitose šalyse: Baltijos šalyse tai vykdo Advantus Grupės įmonės, o tolimesnėse šalyse paiešką atliekame bendradarbiaujant su ADECCO (adecco.com)

ADVANTUS turi solidžią patirtį atrenkant aukštos bei vidutinės grandies vadovus, vadybininkus ir specialistus (technikus, inžinierius, finansų, prekybos specialistus), o taip pat visų lygių darbininkus (įskaitant aukštos kvalifikacijos ir nekvalifikuotus).

Advantus personalo duomenų bazė kasdien plečiasi, naujais įrašais ją nuolat papildo tiek ilgalaikio darbo ieškantys kandidatai, tiek dirbantys Advantus bendrovėje kaip laikinieji darbuotojai, kurių Advantus įdarbina Lietuvoje po kelis tūkstančius kasmet. Todėl Advantus duomenų bazėje kandidatų CV duomenys būna papildyti ir vertingais praktiniais atsiliepimais apie jų darbo kokybę pas mūsų užsakovus.

MŪSŲ ISTORIJA:
ADVANTUS komanda buvo suformuota 2005 metais kai Vilniuje buvo įsteigta UAB ADECCO – pasaulinio personalo sprendimų lyderio ADECCO (www.adecco.com) grupės įmonė. Vėliau, 2007 metų pavasarį, ADECCO grupei priėmus sprendimą Baltijos šalių rinkose veiklą plėsti ne per savo įmones, o per vietinį partnerį, buvusi UAB ADECCO komanda tapo UAB ADVANTUS darbuotojais ir tęsia tą pačią veiklą.

Veiklos plėtros istorija:

ADVANTUS Lietuvoje:
Vilniaus padalinys – nuo 2007 metų;
Klaipėdos padalinys – nuo 2007 metų;
Kauno padalinys – nuo 2012 metų;
Panevėžio padalinys – nuo 2013 metų;

ADVANTUS BALTIC SIA Latvijoje:
Rygoje – nuo 2014 metų.

ADVANTUS OU Estijoje:
Taline – nuo 2015 metų.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku